reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Tapo C310

Türkiye fiyatı açıklanan TP-Link Tapo C310 güvenlik kamerası ve öne çıkan özellikleri

TP-Link akıllı ev ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Ultra yüksek çözünürlüğe sahip olan TP-Link Tapo C310, hem gündüz hem gece kaliteli görüntü kaydı yapabiliyor. İster kablo ile ister Wi-Fi üzerinden ağa bağlanabilen kamera, kurulum kolaylığı da sunuyor.

Dış mekan koşullarına uygun olarak geliştirilen cihaz IP66 sertifikasına sahip. Kamera bu sayede yağmurlu, tozlu, zorlu hava koşullarında çalışabiliyor. Kamera, dış cephede duvara, pencere pervazına, kapıya, istenen her yere monte edilebiliyor. Tapo C310 dış mekan kamerası, hareket algılama özelliğine sahip. Bir hareket algıladığında mesaj ile uyarı bildirimi gönderen kamera, aynı zamanda Otomatik Siren Sistemiyle ışık ve ses efektleriyle istenmeyen misafirleri korkutabiliyor. 3 megapiksel çözünürlükteki kamera gelişmiş gece görüşü özelliğiyle tamamen karanlıkta dahi 30 metreye kadar gece görüşü sağlayabiliyor. Kameranın elde ettiği görüntüler istenirse bir microSD karta kaydedilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Tapo C310 satış fiyatı ne kadar?

Üzerinde yerleşik mikrofon ve hoparlör yer alan Tapo C310, çift yönlü ses iletme özelliğine sahip. Bu sayede hem kameranın olduğu ortamın sesleri duyulabiliyor, hem de ses gönderilebiliyor. Sesli asistanlara da destek veren kameranın satış fiyatı ise 55 dolar.

İlginizi Çekebilir

Gelecekte ev işlerine yardımcı olacak ilginç robot