reklamı kapat

POPÜLER

2021 Mercedes-Benz S-Serisi
2021 Mercedes-Benz S-Class

Parken leicht gemacht: Mit der neuen Hinterachslenkung der Mercedes-Benz S-Klasse // Parking made easy: With the new rear-axle steering of the Mercedes-Benz S-Class

Tanıtımına az bir süre kala 2021 Mercedes-Benz S-Serisi hakkında son bilgiler

2021 model Mercedes-Benz S-Serisi kamuflajlı olarak görüntülendi. Autoblog tarafından görüntülenen otomobille ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz modelde yeni bilgi eğlence sisteminin ve 3 boyutlu gösterge panelinin yer alacağı kısa bir süre önce belli olmuştu.

Yeni gelen haberlere göre 2021 Mercedes-Benz S-Serisi,  E-Aktif Süspansiyon sistemiyle gelecek.  Bu sistemin GLE ve GLS modellerinde de kullanıldığını söyleyelim.  Mercedes’in Yol Yüzey Taraması (ön camın üstündeki kamera) süspansiyonla bağlantılı şekilde karşımıza çıkacağı söyleniyor. Mercedes mühendislerinin yeni modelde sürüş deneyimini daha da ileri boyuta taşıyacakları ifade ediliyor. Süspansiyon, daha fazla konfor sağlamanın yanı sıra, Mercedes’in Pre-Safe + olarak adlandırdığı uyulamaya da destek veriyor. Arka aks yönlendirme ve yeni hava yastığı teknolojisi de otomobilde yer alması beklenen diğer yenilikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Mercedes-Benz S-Serisi ne zaman tanıtılacak?

Son olarak Mercedes, otomobilin ön yolcu koltuğuna bir çocuk koltuğu yerleştirilip yerleştirilmediğini tespit edebilen bir kamera entegre etti. Bu sistem sürücüleri  çocuğun emniyet kemeri takması konusunda uyarıyor. Eylül ayında kapsamlı bilgilerle karşımıza çıkması beklenen 2021 Mercedes-Benz S-Serisi’nin yıl bitmeden Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Yeni Mercedes-AMG GT Black Series tanıtım videosu