reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class

Mercedes-Benz S-Serisi kamuflajlı olarak görüntülendi

Kısa bir süre önce CLS ve E-Serisi’ni görücüye çıkaran Mercedes-Benz, yeni S-Serisi ile ilgili çalışmalarını tüm hızıyla sürdüyor. Ünlü otomobil internet sayfası Autoblog, yeni S-Serisi’ni kamuflajlı olarak görüntülemeyi başardı. Yeni bir tasarım anlayışla gelmesini beklediğimiz otomobilin Mercedes’in en yeni otomobillerinden ilham alacağı konuşuluyor.

Yeni CLS ve A-Serisi otomobillerindeki tasarım dilinin kullanılması beklenen otomobildeki farlar fotoğraflara bakıldığında ince görünüyor. Bir önceki seriye göre daha geniş bir tasarıma sahip olacağı konuşulan otomobilde tasarım açısından çok da fazla bir yeniliğin olmayacağı da dile getiriliyor. Otomobil kamujlajlı olarak karşımıza çıksa da otomobilin üretim versiyonunu büyük bir ihtimalle 2020 yılından önce görmeyeceğiz. Otomobilde çift turbo 3 litre hacimli V6 motorun yer alması bekleniyor. Şu anda detayların bununla sınırlı olduğunu belirtelim. Otomobille ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Elektrikli motora sahip yeni Mercedes S-Serisi yolda

Bu arada Mercedes-Benz, tamamen elektrikli motordan güç alan S-Serisi ile ilgili çalışmalarını da tüm hızıyla sürdüyor. Şirketin elektrikli motora sahip S-Serisi’ni yakın bir tarihte tanıtması beklenmiyor.