reklamı kapat

POPÜLER

Tanıtımına saatler kalan yeni Volkswagen Polo’nun ilk görselleri ortaya çıktı

16 Haziran 2017

Almayan’da bugün düzenlenecek etkinlikle karşımıza çıkacak olan yeni Polo’nun GTI ve R-Line versiyonları yüzünü gösterdi.

Volkswagen’in ilk resmi ipuçlarını üç gün önce verdiği yeni Polo için artık beklenen gün geldi. Tanıtımı etkinliği bugün Berlin’de gerçekleştirecek olan Polo kullanıcılarla ilk kez Eylül ayında düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı‘nda buluşacak. Etkinliğe kadar yeni detaylarını merakla beklediğimiz araçla ilgili ilk görseller nihayet ortaya çıktı. GTI ve R-Line versiyonları üzerinden karşımıza çıkan 2018 model Polo’da tasarlanan yeni jantlar aracın elden geçirilen tasarımı eşlik ediyor.


Görseller dışında araçla ilgili bu zamana kadar sizlerle paylaştığımız bilgilere eklenecek herhangi bir yenilik şimdilik bulunmuyor diyebiliriz. Tasarımda daha düz ve sportif hale gelen Polo’nun en tepesinde her zaman olduğu gibi görsellere de yansıyan GTI‘ı göreceğiz. 197 beygirlik bir güç değeriyle gelebileceği konuşan yeni GTI’ın yanı sıra araçla ilgili en çok merak edilen parça kokpit kısmında. Arteon ile beklentileri karşılayamayan Volkswagen’in Polo’da ne gibi değişimlere gittiğini önümüzdeki saatler gösterecek. Modelle ilgili son gelişmeleri gün içerisinde LOG.com.tr’den takip edebilirsiniz.

YORUMLAR