reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki

Tasarımda yeni dönem işareti; Suzuki Futuro-e için ilk detaylar

Önümüzdeki ayın ilk haftası içerisinde kapılarını açacak olan fuarda gösterilecek Suzuki Futuro-e, özellikle genç kullanıcıları hedef alıyor.

Son yıllarda katılımcı bazında ciddi bir kayıp yaşayan otomobil fuarları, en azından bazı bölgelerde hala popülerliliğini sürdürüyor. Son birkaç günde Cenevre Otomobil Fuarı’nı pas geçecek markaların sayısındaki artış dikkat çekerken, önümüzdeki ay kapılarını açacak olan Auto Expo 2020 içinse durum daha farklı. Hindistan’daki etkinlik için katılımcıların hamleleri üzerinden fuarın bu yıl da ilgi çekici olacağını söylemek mümkün. Suzuki Futuro-e konsepti de bu kapsamda pek çok kişi gibi bizim de ilgimizi çekecek modellerden olmaya aday.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Futuro-e markasının geleceğinden ipuçları taşıyacak

İlk resmi ipucu görseliyle karşımıza çıkan projenin tamamen konsept odaklı olduğunu ilk andan itibaren bilmek gerekiyor. Markasının sportif dinamiklere öncelik veren kullanıcıların dikkatini çekmek adına hayata geçirdiği projenin seri üretim süreci ise şimdiden olumlu karşılanmaya başlamış durumda. Suzuki’nin sonrasında küresel pazara da etki etmesi muhtemel olan yeni tasarım dilinin üzerine şekillenen Futuro-e’nin şüphesiz teknik özellikleri de belirleyici olacak. Yer aldığı sınıf gereği en az 300 kilometre menzil vaadiyle sahneye çıkmasını beklediğimiz modelin, seri üretimde içten yanmalı motor seçeneklerini de taşıması beklenebilir. 2021 yılında Toyota versiyonuyla da karşımıza çıkabilecek olan projeyle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Neuron EV VEGA