reklamı kapat

POPÜLER

Suzuki Across

Toyota RAV4 kuzeni sahnede; Suzuki Across ile tanışın

Avrupa pazarında sunulacak olan Suzuki Across, gerçekleştirilen ortaklığın nimetlerini büyük oranda korunan hatları ve motor üzerinden asfalta yansıtıyor.

Toyota ile olan ortaklığını alternatif yakıt teknolojilerinin çevresinde de gerçekleştiren Suzuki, bu ortaklığından çıkan ilk Avrupa pazarı odaklı modeliyle karşımızda. SUV sınıfında yer alacak Across plug-in hybrid, Toyota RAV4 üzerine geliştiriliyor. Son Kullanıcılarla buluşmayı bekleyen yeni Suzuki Across, temel olarak RAV4 üzerine gelişsede, tasarım bazında ufak tefek değişimlere de ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamda farklı bir ön bölüme sahip olan modelde, yeni LED farlar, büyük bir ön ızgara ve markanın kendine has jant tasarımları devreye giriyor. Kokpitte ise RAV4 dinamiklerinin büyük oranda korunduğunu görüyoruz. Buradaki tek fark direksiyon tasarımı, gösterge paneli ve Suzuki logosu.

Suzuki Across

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Suzuki Across için öne çıkan ilk parçalar

Tasarım bazında var olan bu değişimler kaputun altında ise herhangi bir değişime uğratılmadan devam ediyor. 2,5 litrelik dört silindirli benzinli motor ve iki elektrik motorunun yer aldığı hibrit kombinasyonda ortaya 302 beygir gibi gayet tatminkar bir güç değerinin çıkmasını bekliyoruz. Across’un batarya kısmında 18,1 kWh kapasiteli bir paket var. Bu da tamamen elektrikli sürüş modunda 75 kilometreye kadar iddialı bir menzilin yakalanabildiği anlamına geliyor. Akıllı dört tekerlekten çekiş sistemiyle de kullanıcı deneyimini üst noktaya taşıma potansiyeli olan Across’un satış süreci önümüzdeki günlerde netleşecek.

İlgili video

Jimny tanıtımı