reklamı kapat

POPÜLER

Velocifero Beach MAD elektrikli motosiklet

Tasarımıyla fark yaratan elektrikli motosiklet: Velocifero Beach MAD

Elektrikli motosiklet pazarına dahil olan en yeni model Velocifero Beach MAD oldu. Bangkok International Motor Show kapsamında tanıtılan model dikkat çekti.

Velocifero Beach MAD, görebileceğiniz üzere alandaki birçok rakip elektrikli motosiklet modelinden çok daha farklı bir tasarımı benimsiyor. Oldukça kalın lastikleri ve yukarıya doğru eğimli gövdesiyle dikkat çekmeyi başaran “fütüristik” çizgideki model, aktarıldığı kadarıyla 2 kW elektrik motoruyla maksimum 60 km/s hıza çıkabiliyor. Performans konusunda tasarımının aksine ciddi şekilde geri planda kalan motosiklet, şimdilik iki farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Menzilinin kullanıma da bağlı olarak 60-70 km seviyesinde olduğu söylenen elektrikli motosiklet Velocifero Beach MAD, önde ve arkada sürpriz olmadığı üzere disk frenler kullanıyor. Henüz tüm teknik detayları paylaşılmayan motosiklet, pazarda teknik değil ancak tasarımsal açıdan ses getirecek gibi görünüyor. Bu model daha çok araziye ve bozuk yollara odaklanıyor.

Elektrikli motosiklet Velocifero Beach MAD farklı olmayı başarıyor

Modern motosikletin kaça satılacağı hakkında da henüz bir bilgimiz bulunmuyor. Ancak burada düşük fiyat beklentisi bulunmuyor. Aynı zamanda motosikletin ne zaman satışa çıkacağı da gizemini koruyan detaylar arasında yer alıyor. Modelin yakında iyice detaylanacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Bu da öne çıkmayı başaran başka bir seçenek