reklamı kapat

POPÜLER

TCL 65C845

Mini LED’li 65 inçlik TCL 65C845 televizyon için indirim fırsatı [Mayıs 2024]

TCL 65C845 televizyon için bir indirim fırsatı var. Quantum Mini LED ekran teknolojisine sahip olan televizyon hem canlı hem de parlak bir ekran deneyimi vadediyor. 4K çözünürlük desteğine sahip olan televizyonda Google TV işletim sistemi yer alıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyona uygulamalar veya oyunlar yükleyebiliyor.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler video servislerinin yer aldığı TCL 65C845 modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 2 adet 10 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran cihazda Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor. Wi-Fi sayesinde kablosuz internet deneyimi sağlanabiliyor. Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumanda da video servislerine hızlı erişmek için tuşlar da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 65C845 televizyonun indirimli fiyatı ne kadar?

AMD’nin FreeSync  Premium Pro özelliğiyle ekran yırtılmalarının önüne geçen televizyonda Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi özellikler de mevcut. Resmi fiyatı 65.999 TL olan televizyonun indirimli fiyatı ise 63.999 TL.
TCL

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın