reklamı kapat

POPÜLER

The Last of Us Part II

The Last of Us: Part II’nin görsel şölen eşliğindeki yeni videosu yayında [İzle]

Merakla beklenen The Last of Us Part II oyununun yeni videosu yayınlandı. Geçtiğimiz yılın aralık ayında ilk videosu ortaya çıkan oyunun yeni videosu Paris’te başlayan Paris Oyun Haftası’nda paylaşıldı. Bir önceki oyunda olduğu gibi grafikleriyle gözlerimizde yeniden şölen yaratmaya hazırlanan yapım yine bizi ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

Oyunun ana karakterlerinden Joel ve Ellie’nin yer almadığı fragmanın bir sinema tadında olduğunu belirtelim. Kaliteli grafikleri ve ışıklandırmasıyla farkını ortaya koyan oyun Uncharted serisiyle gönlümüzde taht kuran Naughty Dog’un imzasını taşıyor. Merakla beklenen The Last of Us: Park II’nin ne zaman satışa sunulacağı ise belirsizliğini koruyor.

The Last of Us Part II ne zaman oyun tutkunlarıyla buluşacak?

Kısa bir süre önce The Last of Us Part 2’nin müziklerini yapan besteci Gustavo Santaolalla oyunun çıkış tarihiyle ilgili bir ipucu paylaşmıştı. Oyun için fazla heyacanlandığını belirten Santaolalla, lk oyundaki tecrübelerine göre The Last of Us için 2 senelik bir zaman dilimine ihtiyaç var. Eğer gerçekten Santaolalla’nın bu açıklaması doğruysa The Last of Us: Part II, 2019 yılında oyun tutkunlarıyla buluşacak.