reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

The Matrix Awakens Unreal Engine 5

The Matrix Awakens içerisinde çekilen otomobil kaza videoları ses getirdi

The Matrix Awakens, çok büyük eleştirilen alan yeni Matrix filmi özelinde hazırlanmış bir Unreal Engine 5 demosu olarak geçtiğimiz haftalarda çıkışını yaptı.

Advertisement

Epic Games tarafından geliştirilen yeni nesil oyun motoru Unreal Engine 5 ile hayat bulan The Matrix Awakens, kişilere özgürce gezebilecekleri bir oyun dünyası veriyor.

Bu sunulan oyun dünyasında otomobil de kullanabiliyorsunuz. Unreal Engine 5 ile mümkün olan inanılmaz gerçekçi grafiklere sahip olan demoda, otomobiller özelinde aşırı gerçekçi olmasa da iyi fizikler yer alıyor.

Bundan yararlanmak isteyen bir YouTube kanalı RACE CRASH, PS5 üstünden aşağıda izleyebileceğiniz The Matrix Awakens merkezli otomobil kaza videolarını çekti ve paylaştı. Üç bölüm halinde yayınlanan bu kaza videoları, boş bir vaktinizde izleyebileceğiniz ve keyif alabileceğiniz ilginç içerikler arasında yer alıyor.

Unreal Engine 5 ile yapılacak yeni nesil oyunların ne kadar gerçekçi olabileceğini göstermek adına da güzel olan videolar direkt olarak aşağıda yer alıyor. Tamamen Unreal Engine 5 ile geliştirilen büyük oyunların 2023 yılında karşımıza çıkması bekleniyor. Ancak 2022’de de UE5 temelli bazı ufak yapımlar ses getirebilir.

Bu da ilginizi çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili ile tanışın