reklamı kapat

POPÜLER

RED Hydrogen One

RED’in holografik ekranlı telefonunun çıkış tarihi belli oldu

En üst segmentte kameralar üreten ve ürettiği kameralar yüksek bütçeli filmlerde kullanılan RED, holografik ekranlı telefonunu geçtiğimiz yıl tanıtmıştı.

Advertisement

Telefonun bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacağı belirtilse de RED Hydrogen One henüz piyasaya sürülmedi. Teknoloji tutkunları telefonu dört gözle bekleyedursun bugün RED firmasından telefonun çıkış tarihiyle ilgili üzücü bir haber geldi. RED’in paylaştığı bilgiye göre telefon, ağustos ayında satışa sunulacak. RED, akıllı telefonun daha iyi hale getirilmesi için ekstra süreye ihtiyaç duyduğunu belirtiyor. 5,7 inçlik dev bir ekrana sahip olan telefon holografik ekranıyla 2 boyutlu görüntülü ile 3 boyutlu görüntü arasında anında geçiş yapabiliyor. Böylece tıpkı Nintendo 3DS’te olduğu gibi gözlüksüz 3D efekti sağlanmış oluyor. Gelişmiş ses sistemi sayesinde ekrandan çıkıyor gibi görünen görüntü sesle de destekleniyor. Çift lensli kamera sisteminin kullanıldığı telefonun arka kısmında darbelere karşı dayanıklılık için metal ve kevlar karışımı malzeme kullanılıyor. Standart versiyonunda alüminyum, daha pahalı modelinde titantum malzemesinin kullanılacağı belirtilen telefonun alt kısmına bakıldığında USB-C ve kulaklık girişi göze çarpıyor.

RED’in telefonlarının satış fiyatları ne olacak?

Cihazın alüminyum versiyonu 1.295 dolar ve titanyum versiyonu 1.595 dolar fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

VİDEO

RED’in ekranıyla dikkat çeken telefonu mercek altında