reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm

The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm “Warning Signs” fotoğrafları

The Walking Dead’in toparlanma çalışması tam gaz sürüyor. Tanıtımın ardından The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm fotoğrafları da paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead sekizinci sezon boyunca ciddi sıkıntılar yaşadı. Tek düze ilerleyen hikaye izleyicileri ufak ufak uzaklaştırmaya başladı. Böylece reytinglerin yarı yarıya düşmesine şahit olduk. Dokuzuncu sezon ise tüm bu hataları düzeltmeye odaklanıyor. Yaşanan zaman atlamasından sonra artık bir hayatta kalma dizisi izlemiyoruz diyebiliriz. Zombiler hikayenin yan faktörlerinden birine dönüşmüş durumda. Aslın çekişme insanlar arasında yaşanıyor. Şimdiye kadar dost olan karakterlerin yol ayrımına gelmesine şahit oluyoruz.

Bunun en net örneğini The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm tanıtımında gördük. Fragmanda Rick Grimes ve Daryl Dixon arasındaki fikir ayrılığı net bir şekilde ortaya koyuldu. Öncesinde de Daryl ve Maggie‘nin farklı planları olduğunu biliyorduk. Tanıtımın sonunda Rick‘in “Eğer bunu yaparsan, geri dönüşü olmaz. Yaptığımız her şey son bulur” cümlesiyle birlikte merak tavan yapmış durumda. Neler olacağını ise ancak yeni bölümde görebileceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm Amerika’da 21 Ekim‘de ekrana gelecek. Warning Signs isimli bölümden paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde, tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Bölüm tanıtımı