reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in yeni 8. sezon tanıtımı yayında [Video]

Geri sayım devam ederken The Walking Dead‘in sekizinci sezonu için yeni bir tanıtım gün yüzüne çıktı. Bu kısa tanıtımda büyük mücadele giderek yaklaşırken hayatta kalmak çok daha zor bir hal alıyor. Özellikle Rick etrafında toplananları motive etmeye çabalıyor.

İnişli çıkışlı ilerleyişiyle fazlasıyla eleştirilen The Walking Dead buna rağmen yoğun ilgi görüyor. Özellikle yedinci sezonda hikayeye dahil olan Negan yaptıklarıyla çok konuşuluyor. Negan’ın sömürüsünden ve kafasına estiği gibi davranmasından rahatsız olan Rick ve ekibi ise bu gidişata “dur” demeye karar veriyor. Fakat onu alt edebilmek için desteğe ihtiyaçları var. Bu desteği Kingdom ve Alexandria grupları sağlıyor. Özellikle Kral Ezekiel‘in mücadeleye katılması Rick’in elini fazlasıyla güçlendiriyor.

Yeni sezonda Negan ve Rick arasındaki büyük savaş başlayacak. Her ikisinin de amacı diğer tarafı yok etmek olacak. Paylaşılan tanıtımda da Rick’i herkesi mücadeleye hazırlarken görüyoruz. Başkalarına zarar veren, çalan ve öldürenlerin işini bitireceklerini dile getiriyor. Bu motivasyonun yaklaşan mücadelede ne kadar yararlı olacağını ise bekleyip göreceğiz.

Sevdiğimiz pek çok karaktere veda edeceğimiz The Walking Dead’in Amerika’da 22 Ekim‘den itibaren ekrana gelecek. Farklı sahnelerin yer aldığı son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.