reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead’in 8. sezonundan yeni fotoğraflar paylaşıldı

The Walking Dead verdiği uzun aranın ardından sekizinci sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ekim ayında izleyici karşısına çıkacak olan diziden yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Paylaşılan fotoğrafların birinde Rick ve Kral Ezekiel birlikte yer alıyor. İki farklı topluluğun liderliğini üstlenen bu karakterler fazlasıyla ciddi bir ifadeye sahip. Onların Negan‘a karşı verecekleri mücadeleyi düşündüklerine şüphe yok diyebiliriz. Öteki fotoğrafta ise Daryl motosikletinin üstünde görünüyor. Hatırlayacağınız üzere daha önce Carol ve Darly’ın birlikte bir fotoğrafını sizlerle paylaşmıştık. Bu yeni kare de aynı sahneden alıntı gibi duruyor. Doğrusu fotoğraflar pek fazla ipucu vermiyor. Aynı durum bu ay paylaşılan sekizinci sezon özeti için de geçerli. Malum özet ise şöyle:

“Bu sezonda Rick, Negan ve onun kuvvetlerine karşı savaşı getiriyor. Saviors daha güçlü, daha iyi silahlara sahip ve daha acımasız. Rick ve bir araya getirdikleri ise daha parlak bir gelecek için mücadele veriyor. Artık iki tarafı da belli aksiyon dolu bir savaş başlıyor.

Şimdiye kadar Rick ve arkadaşlarının en büyük amacı hayatta kalabilmek olmuştu fakat bu artık yeterli değil. Artık özgürlükleri için savaşmaları gerekiyor. Böylece gerçekten yaşamaları, bir şeyler inşa etmeleri mümkün olacak. Her savaşta olduğu gibi bunda da kayıplar olacak. Rick’in Alexandria güçlerine, Maggie’nin Hilltop ekibine ve Kral Ezekiel’in Kingdom’a liderlik etmesiyle Negan’ın hükmü son bulabilir.”

The Walking Dead’in heyecan uyandıran sekizinci sezonu 22 Ekim‘den itibaren ekrana gelecek. Dizinin yeni sezonundan paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde bulabilirsiniz.