reklamı kapat

POPÜLER

Thor: Ragnarok 80’lere uyarlanan fragmanıyla hayran bırakıyor [Video]

Hiç Marvel filmleri 80’li yıllarda çekilse nasıl olurdu diye düşünmüş müydünüz? Nerdist’in hazırladığı Thor: Ragnarok fragmanı bizleri o günlere geri götürüyor. Süper kahramanlar çağını VHS dönemine uyarlıyor.

Şimdiye kadar güzel olarak nitelendirilebilecek pek çok hayran çalışmasıyla karşılaştık. Fakat Nerdist sahip olduğu kaynakları doğru bir şekilde kullanarak fazlasıyla başarılı bir çalışmaya imza atıyor. Thor: Ragnarok tanıtımlarında yer alan görüntüler 80’lerin fragmanlarına uygun şekilde bir araya getiriliyor. Bunun yanında dönemin fazlasıyla açıklayıcı fragman seslendirmeleri de unutulmuyor. Thor: Ragnarok’un ve Marvel‘ın logoları da yine 80’lere uygun bir şekilde yeniden tasarlanıyor. Filmi anlatış biçimiyle merak uyandıran üst sese bizleri bekleyen aksiyonu hissettiren bir müzik eşlik ediyor. Görüntülerin de VHS dönemine uygun bir hale sokulması fragmanı izlemeyi çok daha keyifli bir hale getiriyor. Yüzümüzü asıl güldüren detay ise 1978 yapımı The Incredible Hulk dizisinde gördüğümüz Lou Ferrigno’ya yer verilmesi oluyor. Böylece 80’lı yıllara uygun bir Thor: Ragnarok fragmanı izleme fırsatı elde ediyoruz.

Thor: Ragnarok, Türkiye’de tahmin edilenden biraz daha erken vizyona girecek. Thor’un yeni maceraları 27 Ekim‘den itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Bahsettiğimiz nostaljik fragmanı ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

YORUMLAR