reklamı kapat

POPÜLER

moovit

Toplu taşıma uygulaması Moovit yepyeni bir tasarımla geliyor

06 Ekim 2016

Ücretsiz toplu taşıma uygulaması Moovit, yeni güncellemesini indirmeye sundu. Kullanıcılardan gelen geri bildirimler doğrultusunda geliştirilen Moovit 5.0 güncellemesi, yeni bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Yeni tasarım Yol Tarifi Sekmesi ile başlıyor.

İlk bakışta hava durumu (böylece evden çıkmadan şemsiye mi güneş gözlüğü mü almanız gerektiğini biliyorsunuz) ve şehrinizin güzel bir fotoğrafı ile karşılanıyorsunuz. Burada herhangi bir ilgi çekici nokta (arkadaşlarla buluşulacak bilmediğiniz yeni bir restaurant gibi) veya adres aramak mümkün. Güncelleme bunun yanında favori Konumları’nızı tek bir tıkla görüntüleyip buraya gitmek için yol tarifi alabilmeyi de mümkün kılıyor.

Güncellemeyle birlikte duraklar sekmesinde de yenilikler göze çarpıyor. Duraklar sekmesinde bir harita ve yakın duraklar & gerçek zamanlı geliş zamanları ile aktif hatlar görüntüleniyor. Herhangi bir durağa tıklayarak buradan geçen aktif ve pasif tüm hatların listesini görebilmek mümkün. Metro ve tren istasyonları için tüm bilgiyi görebileceğiniz bir ekran da yer alıyor. Her gün düzenli olarak kullandığınız hattın durumunu kontrol etmek de artık çok kolay. Belirli bir hattı arama veya şehirdeki tüm hatların olduğu listeye göz atma güncellemenin sunduğu diğer yenilikler arasında. Moovit uygulamasının iOS ve Android versiyonlarını haberin devamında indirebilirsiniz.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 118 MB
  • Yükle App Store
YORUMLAR