reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

TP-Link UB500
TP-Link UB500

TP-Link’ten Bluetooth 5.0’lı yeni adaptör

TP-Link, PC ve taşınabilir bilgisayarları Bluetooth 5.0 teknolojisine taşımayı sağlayan yeni adaptörünü tanıttı. Küçük boyutuyla dikkat çeken TP-Link UB500 bu ay itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak.

Advertisement

PC ve taşınabilir bilgisayarların daha güçlü ve hızlı bir Bluetooth bağlantısına kavuşmasını sağlayan UB500, Bluetooth 5.0 destekli ama geriye dönük olarak daha eski Bluetooth teknolojileriyle de uyumlu. Bluetooth 4.0’a kıyasla daha hızlı bağlantı vadeden cihaz, Windows işletim sistemi kullanan her bilgisayara USB üzerinden bağlanıyor. Cihaz sayesinde kapsama alanı da genişletilebiliyor. Bu sayede UB500 takılı olan bir bilgisayar ev ya da ofisin daha uzak noktasında yer alan Bluetooth cihazlara bağlanabiliyor.

Bluetooth özelliği olmayan PC ya da taşınabilirleri Bluetooth teknolojisine taşıyan UB500, aynı zamanda daha eski Bluetooth teknolojisine sahip bilgisayarlarda da kullanılabilir ve bilgisayar Bluetooth 5.0’a terfi etmiş olur. Güçlü bir kablosuz bağlantı ile aynı anda yedi Bluetooth cihaza kadar destek verebilen ürün ile iki kat hızlı veri aktarımı yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link UB-500 Türkiye fiyatı ne kadar?

Nano boyutuyla bilgisayarda çok az yer kaplayan UB500, güvenilir yüksek performansla rahat taşınabilirliği bir araya getiren bir çözüm. UB500 takılı olan bir notebook’u,rahatlıkla her yere taşımak mümkün. Cihaz üzerinde o denli az yer kaplıyor. Windows 10 / 8.1 / 7 işletim sistemleriyle uyumlu olan cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 119 TL.

İlginizi Çekebilir

Pazarın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın