reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

TP-Link’ten kilometrelerce uzak noktalara internet taşıyan Wi-Fi çözümü

TP-Link, uzak mesafeli açık alanlarda Wi-Fi sinyallerini her noktaya ulaştırmayı sağlayan hem anten hem erişim noktası (access point) özellikli yeni ürününü kullanıcıların beğenisine sundu. CPE610 model dış mekan kablosuz ağ çözümü, kolay kuruluyor ve rüzgar, yağmur gibi hava koşullarına dayanıklı bir yapıya sahip.

CPE610, 5 GHz bandını destekleyen 23dBi yönlü anteni ile uzak mesafelere WiFi sinyallerini güçlü bir şekilde iletebiliyor. 2×2 MIMO destekli olan anten, özel olarak ayrılmış metal reflektör ile mükemmel hüzme yönlülüğü, gelişmiş gecikme ve gürültü hassasiyeti sağlıyor. Kullanıcı dostu bir tasarımla profesyonel performansı bir araya getiren ürün, dış mekan kablosuz ağ uygulamaları için uygun maliyetli bir çözüm sunuyor.

CPE610’un kurulumu, yaylı kilit parçaları sayesinde hem kolay hem de hızlı oluyor. Kullanıcılara ürünü yerleştirme konusunda esneklik sunan bir yapıya sahip olan ürün, kutupsal montaj kitleri ve üç eksenli hizalama özgürlüğü ile her yere kurulabiliyor. Sağlam bir yapıya sahip olan ürün, rüzgarlı hava koşullarında da denge sağlıyor. Ayrıca yağmur, yıldırım gibi koşullara (IP65 hava koşulları) dayanıklı bir kaplayıcısı olan CPE610, 6K yıldırıma karşı koruma ve 15K ESD korumasına sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link CPE610’un satış fiyatı ne kadar?

Geniş açık alana yayılmış işletmeler için hem erişim noktası hem anten özelikli bir çözüm olan CPE610’un Türkiye’deki satış fiyatı ise 409 TL.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm