reklamı kapat

POPÜLER

2020 Lamborghini Huracan Evo RWD
2020 Lamborghini Huracan Evo RWD
2020 Lamborghini Huracan Evo RWD
2020 Lamborghini Huracan Evo RWD
2020 Lamborghini Huracan Evo RWD

Tüm güç arkada; işte karşınızda Lamborghini Huracan Evo RWD

Huracan Evo’nun beklenen yeni versiyonu geldi. Kısa süre önce 2020 Lamborghini Huracan Evo RWD tanıtıldı. İşte arkadan itişli modelin detayları;

Lamborghini Huracan Evo RWD, hali hazırda çok iddialı olan Huracan Evo’nun “arkadan itişle” fark yaratan yeni versiyonu konumunda yer alıyor. Bu açıdan tanıdık kışkırtıcı çizgilere sahip olan ve sarı lansman rengiyle dikkatleri üzerine çeken en yeni süper otomobil, 5,2 litre V10 motoruyla ürettiği 610 beygir gücü, firmanın bu modele özel olarak hazırladığı “Performance Traction Control” sistemiyle arka aksa aktarıyor. 7 ileri çift kavrama otomatik şanzıman ile gelen model, taşıdığı motor-vites kombinasyonu ile 0’dan 100 km/s hıza 3,3 saniyede çıkabiliyor. Son hızı 325 km/s olarak açıklanan Huracan Evo RWD, “Strada, Sport ve Corsa” olmak üzere farklı sürüş moduyla karşımıza çıkıyor. Orijinal versiyon gibi AWD yani dört tekerden sürüş temelli olmadığından ağırlığı yaklaşık 34 kg daha düşük olan Evo RWD, performanslı sürüş için gereken tüm yeni nesil kontrol sistemlerini de barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lamborghini Huracan Evo RWD özel bir araç

Normalda 19 inç ile gelen ancak 20 inç jant da opsiyonel olarak sunulan Evo RWD, Hurcan Evo’yla benzer kokpitinde 8,4 inç bir dokunmatik ekran barındırıyor. Apple CarPlay desteği unutulmayan modelin, açıklanan başlangıç fiyatı ise yaklaşık olarak 208 bin dolar seviyesinde yer alıyor. Aracın bahar ayarlarında elde edilebiliyor olacağı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Elektrikli motosiklet APEX