reklamı kapat

POPÜLER

Anker Eufy HomeVac H30 Infinity
Anker HomeVac H30 Infinity
Anker HomeVac H30 Infinity
Anker eufy HomeVac H30 Infinity

Türkiye fiyatı açıklanan Anker Eufy HomeVac H30 Infinity ve öne çıkan özellikleri

Anker yeni kablosuz dikey süpürgesini Türkiye’de satışa sundu. Anker Eufy HomeVac H30 Infinity isimli süpürge, 80 AW emiş gücüne sahip. Hafif tasarımıyla dikkat çeken süpürge aynı zamanda ödüllü bir süpürge olma özelliğini taşıyor.

IDEA 2021’den bronz ödül kazanan süpürge hem el hem de dikey bir süpürge olarak kullanılabiliyor. Pil kapasitesi 2.500 mAh olan süpürge ekonomik modda 20 dakika boyunca temizlik yapabiliyor. Maksimum modda ise süpürge 10 dakikalık bir süpürge deneyimi sunuyor. Pek tabii bu moda alındığında Anker Eufy HomeVac H30 Infinity daha iyi bir performans sergiliyor. TriPower System teknolojisine de destek veren süpürge duvara da monte edilebiliyor. Duvarda veya dekoratif standıyla muhafaza edilip şarj edilebilen süpürge, 2’si 1 arada vakum ve paspas özelliklerine de destek veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Eufy HomeVac H30 Infinity kablosuz süpürgenin Türkiye fiyatı ne kadar?

808 gram ağırlığındaki süpürgede mini motorlu evcil hayvan tüyü fırçası da bulunuyor. Süpürge bu sayede evcil hayvan sahiplerine de hitap ediyor. 250 ml’lik toz alma kapasitesine sahip olan süpürgede filtre yıkanabiliyor. Optimum performansı korumak için filtrenin düzenli olarak yıkanması gerekiyor. Anker imzalı kablosuz süpürgenin Türkiye’deki fiyatı ise 3.999 TL.

Samsung Galaxy S22 Ultra gibi iddialı Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın: