reklamı kapat

POPÜLER

2018 Dacia Duster

Türkiye satışlarının başlamasına sayılı günler kala 2018 Dacia Duster’dan sürpriz proje [Video]

Türkiye yollarına çıkmak için gün sayan 2018 Dacia Duster’ın iki gün sonra başlayacak olan satışları, beraberinde ilgi çekici bir uygulamayı da getirecek.

Eylül ayının ilk günlerinde yenilenmiş yüzü ve özellikleriyle karşımıza çıkan 2018 Dacia Duster için artık Türkiye yollarına çıkma zamanı geldi. Sınırlarımız içerisine kısa süre önce giren ve ön satış süreci 12 Şubat Pazartesi başlayacak olan Duster, kısa sürede elde ettiği başarıyla Türkiye’nin en çok satan 4×4 modeli rozetini de elde etmiş durumda. Dacia’nın tüm dünya bazında en çok satış yaptığı pazarlardan birisi olan ülkemizde, payını daha da iyi noktalara çekmek isteyen marka yeni modelin çıkışı öncesinde fark yaratan bir projeye imza attı. İki gün sonra başlayacak olan ön satışlarda, ilk 100 Duster’ı satın alanların araçları, üzerinde adlarını ve üretim numarasını taşıyan rozetleri beraberinde getirecek.

Dacia Duster’ın fiyatları nasıl olacak?

Bir ilk olarak gerçekleştirilecek olan bu projenin göreceği ilgi konusunda kendinden emin olan Dacia’nın fiyat politikasından ödün vermeyeceğini ilk başta belirtmekte fayda var. Duster için düzenlenen ilk tanıtım etkinliğinde de ulaşılabilirlik felsefesinden taviz verilmeden geliştirmelerin yapıldığının altını çizen marka yöneticileri haliyle beklentileri iyice artırdı. Resmi olarak şimdilik herhangi bir bilginin paylaşılmadığı Duster’ın Türkiye fiyatıyla ilgili beklentinin, en üst versiyonda 106.000 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz. Bu da halihazırda satışta olan versiyonun en üst noktası ile arada yaklaşık 5-6 bin TL gibi bir fark demek. Kısa süre sonra fiyatla ilgili tüm parçalarıyla karşımıza çıkacak olan 2018 Dacia Duster’ın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.