reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P20

Üç kameralı Huawei P20 Pro’dan resmi görseller

Yeni modelleri merakla beklenen isimlerden Huawei, biliyorsunuz üç yeni akıllı telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni yayımlanan görseller ise söylendiği kadarıyla direkt olarak şirketten geliyor.

Huawei, yeni akıllı telefonlarını resmi olarak 27 Mart tarihinde Paris‘te tanıtmak için gün sayıyor. Herkesi merakla beklediğini telefonlar için yayımlanan yeri görseller tasarım konusunu iyice netleştiriyor. Direkt olarak resmi kanallardan alındığı belirtilen bu iki görsel, tahmin edildiği kadarıyla P20 Pro‘yu karşımıza çıkartıyor. Arkasında üç lensli bir kamera sistemi yer alan telefon, önünde ise ufak bir çentik taşıyor. Bu çentiğin normal P20 ile P20 Lite‘da da olması bekleniyor. Üç kameradan bir tanesini ayrı tutması oldukça garip karşılanan şirket, görsele “yapay zeka ile daha fazlasını görün” ibaresini de eklemiş görünüyor. Bu da yapay zeka konusunda Mate 10 Pro‘dan daha güçlü modellerin yolda olduğunu gösteriyor.

Huawei P20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P20 ailesinin Avrupa fiyatları da belli oldu

Herkesin merakla beklediği telefonların fiyatları Roland Quandt tarafından ortaya çıktı. Buna göre P20 679 euro, P20 Pro 899 euro, son olarak P20 Lite ise 369 euro Avrupa satış fiyatlarına sahip olacak. En üst seviyede oldukça rekabetçi bir fiyat çektiği görülen şirket, yeni telefonlarına oldukça güveniyor ve bu noktada kullanıcıların da pişman olmayacağı belirtiliyor.