reklamı kapat

POPÜLER

fitbit-tory-burch

Ünlü modacı Tory Burch, Fitbit’i baştan yarattı

Giyilebilir teknolojiler modanın en önemli halkalarından biri olmayı başardı. Bir an olsun bileğimizden çıkarmadığımız aktivite ölçerler de favori oyuncaklarımız oldu, ancak tasarımları gereği oldukça spor olan bu cihazları her giysiye uyduramayabiliyoruz. Fitbit de kendi ürünlerinde aynı eksikliği hissetmiş olacak ki Tory Burch dokunuşuyla alternatif ürünler oluşturmuş.

fitbit-tory-burch
Fitbit Flex’ler minimal tasarımlarıyla oldukça sade ve şık duruyor ancak özel davetler için yine de biraz spor kaldıklarını söyleyebiliriz. Bu eksikliği düzeltmek amacıyla Amerikalı ödüllü tasarımcı Tory Burch ile anlaşan firma, yeni bilekliklerini kullanıcıların beğenisine sundu. Silikon baskı bileklikler 38 dolardan satışa sunulurken koleksiyonun en dikkat çekici iki ürünü özel üretim kolye ve açılır kapanır metal bileklik oldu. Kolyeye 175 dolar fiyat biçilirken, bileklik 195 dolara satılacak. Ancak aktivite ölçerin bu aksesuarlara dahil olmadığını belirtelim. Yani aktivite ölçeri ayrıca alıp aksesuarınıza yerleştirmeniz gerekiyor.

Bir hayli spor olan aktivite ölçerin Tory Burch dokunuşuyla bir anda şık bir aksesuara dönüşmesi tabii ki rakipleri etkileyecektir. Dolayısıyla yakın zamanda çok daha şık ve zarif cihaz tasarımları ile karşılaşabiliriz.