reklamı kapat

POPÜLER

MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70
MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70
MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70
MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70
MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70
MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70
MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70

Üst düzey özelliklere sahip yeni MSI mekanik klavyeler

Oyuncu donanımı konusunda öne çıkan isimlerden MSI, sıkı oyuncuları hedef aldığı yeni Vigor GK80 ve Vigor GK70 isimli mekanik oyuncu klavyelerini duyurdu. En iyisini isteyenler için karşımızda yeni birer seçenek daha bulunuyor.

MSI‘ın Mystic Light özelliği sayesinde aydınlatma tarafına yoğunlaşan klavyeler, her tuşu tamamen özelleştirilebilecekleri bir sisteme sahip olma şansı sunuyor. Anodize alüminyum malzemeden üretilmiş taban her iki modelde de sağlam bir tutuş hissi yaşatıyor. Yükseltilmiş tuş tasarımı ise kolay temizleme olanağı veriyor. Her iki klavyede de Cherry MX RGB LED tuş anahtarları bulunuyor. Şirketin diğer oyuncu bileşenleriyle eşleştirildiklerinde MSI’ın özel Gaming App yazılımına doğrudan erişim sağlayan özel tuşlar ise, oyun tutkunlarına muhteşem bir oyun deneyimi vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“MSI Vigor GK80 ve GK70 klavye”

Sert ve dayanıklı bir alüminyum kasaya sahip Vigor GK80, CherryMX anahtarları, RGB Mystic Light ve istediğiniz her işlem için kullanabileceğiniz hotkey desteği ile üst sınıf bir mekanik klavyeden beklenen tüm özelliklere sahip. Bu klavyeyi diğerlerinden ayıran ise ekstra özellikleri. Konfor sağlayan bilek desteğinin alt kısmında saklayabileceğiniz yedek tuş kapakları da bu özelliklerden biri olarak görünüyor. Özel multimedya tuşları ile klavye oyun sırasında sevdiğiniz müziklere rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyor. Klavyenin arkasında bulunan aktarıcı özellikli USB portu fare veya kulaklık gibi diğer çevre birimlerini rahatlıkla kullanmanıza olanak tanıyor.

MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70
MSI Vigor GK80 ve Vigor GK70

Diğer yandan Vigor GK70 ise bir klavyeden beklediğiniz tüm temel işlevleri sayısal tuş takımı olmayan daha ufak, sade ve metalik bir yapıda sunuyor. Cherry MX anahtarlı güçlü kasası, RGB Mystic Light Sync uyumluluğuna ek olarak ortam ışığı yaratan yan aydınlatması ile de oyun ortamınıza renk katıyor. Mart ayında satışlarına başlanacak klavyeler, 153 ve 124 dolar fiyat etiketleriyle raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.