reklamı kapat

POPÜLER

kablosuz kulaklık
kablosuz kulaklık

Uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklık pazarı alana dahil olan firmalar sayesinde gelişmeye devam ediyor. Modellerin sayısı arttıkça fiyatlar da aşağıya iniyor.

Özellikle Türkiye’de de satılan Xiaomi ve Redmi sayesinde kişiler artık uygun fiyata güzel performans sunan kablosuz kulaklık modelleri alabiliyor. Bu ürünlerin popülerliği sayesinde diğer firmaların modelleri de hem artıyor hem de ucuzluyor. Bu konuda karşımıza çıkan en son ürün ise 29 dolarlık “JLab Go Air” modeli oldu. Tamamen kablosuz olan bu model, elbette fiyatından dolayı her açıdan en iyisini sunmuyor. Ancak yine de iddialı görünen kulak içi formundaki kulaklık, 5 saat gibi güzel bir pil ömrü sunuyor. Bu süre şarj özellikle hazne sayesinde 15 saate kadar çıkabiliyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanan yani telefondan bilgisayara kadar farklı cihazlarla çalışabilen JLab Go Air kablosuz kulaklık, tere karşı da dayanıklı. Ancak bu modelin spor yaparken kullanıma çok da uygun olmadığı açık şekilde belirtiliyor. Ana haznesini şarj etmenin kolay olduğu ürün, iyi bir ses performansına sahip deniyor.

kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JLab kablosuz kulaklık farklı renklerde hazırlanmış

Direkt olarak buradan alabileceğiniz kulaklık, pazarın en yenileri arasında yer alıyor. CES 2020‘de birçok farklı modelin de karşımıza çıkacağı açıklanıyor. Telefonlardan atılan 3,5 mm kulaklık girişileri sayesinde kablolar kulaklık tarafında iyice hayatımızdan çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi akıllı saat modeli