reklamı kapat

POPÜLER

Sony ZV-1

Vlog dünyasına girmek isteyenlere Sony Türkiye’den ücretsiz eğitim desteği

Sony, Vlog dünyasına girmek isteyenler için bir ücretsiz bir eğitim platformu duyurdu. Sony Vlog Academy video çekimine meraklı kullanıcıla vlog çekimi ve film yapımı konusunda bilgi sahibi olabilecek.

Vlog Academy’nin influencer kadrosu, farklı alanlar ve farklı sosyal platformlardan; Anıl Ünlü, Gözde Mutluer, İrem Yılmaz, Kubilay Sakarya, Mert Gündoğdu, Sibil Çetinkaya, Simla Canpolat, Trail of Us ve Yolda bi’ Blog gibi profesyonel isimlerden oluşuyor.

Sony Vlog Academy Influencerları, Sony ZV-1 profesyonel vlog kameraları ile yeni başlayan gençlere çeşitli çekim tekniklerini anlatacak. Tüm yıl boyunca farklı konu başlıklarından ve farklı teknikteki videolardan oluşan bu seriye Sony’nin internet sayfasından dileyen herkes ulaşabilecek. Sony, vloggerlar ve film yapımcılarına yönelik ücretsiz eğitim platformu Sony Vlog Academy ile vlog dünyasına yeni giriş yapan ya da girmeyi planlayan gençleri hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vlogger’ları hedef alan Sony ZV-1 hangi özelliklere destek veriyor?

Geçtiğimiz yılın mayıs ayında tanıtılan Sony ZV-1, Vlog çekimler yapan kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirilmiş durumda. 20,1 megapiksel çözünürlükte 1 inç CMOS sensörle gelen makine saniyede 60 kare 4K video kaydına destek veriyor. ND filtreli sabit ZEISS 24-70mm F1.8-2.8 lensin yer aldığı makinede 3.5 mm girişi de yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede makineye harici mikrofonlar da takabiliyor. Gelişmiş sürekli otomatik netleme sistemine sahip olan makinede vizör yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S