reklamı kapat

POPÜLER

Vodafone

Vodafone’dan askerlere özel faturasız Askerfone tarifeleri

Vodafone, askerlik görevini yapanlar için geliştirdiği yeni faturasız Askerfone tarifelerini kullanıma sundu. Askerfone tarifeleri sayesinde, askerlik görevini yapanlar, bu süreçte sevdikleriyle iletişim kurabiliyor. Askerfone tarifelerinde seçilen 5 yurtiçi mobil ve 2 sabit hat olmak üzere en fazla 7 numarayla iletişime geçilebiliyor.

Hatların hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 7 numara da dahil olmak üzere konuşmaya kapalı olacağı belirtiliyor. Yeni tarifelerde internet servislerinin aktive edilemeyeceği söyleniyor.

Kullanıcılar, askeri birliklerdeki noktalarda numara taşıyarak veya yeni hat alarak, Vodafone mağazalarında ise sadece numara taşıyarak Askerfone tarifelerine geçebiliyor. Yeni hat alarak Askerfone’lu olanlara özel, her yöne 500 dakika, Vodafone’lularla sınırsız konuşma ve 3500 SMS içeren, 28 gün geçerli paket hediye olarak sunuluyor. Askerfone tarifeleri, sesli görüşme, SMS veya veri kullanım hakkı içermiyor. Askerfone tarifelerinde bulunanlar, avantajlı ses ve SMS hakkı içeren Askerfone Kolay Paketlerinden faydalanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu şunları söyledi:

“Vodafone olarak, ekonomi ve toplum içinde üstlendiğimiz role geniş bir perspektiften bakıyoruz. Yaptığımız her işin bir amaca hizmet etmesi gerektiğine inanıyoruz. Herkes için kapsayıcı olmayı ve hiç kimseyi geride bırakmamayı hedefliyoruz. Bu hedefle, askerlik görevini yapanların sevdikleriyle iletişimini sürdürebilmesi için Askerfone adı altında faturasız tarifeler geliştirdik. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ön şart olarak belirttiği özellikleri sağlayan bu tarifelerimizle, askerlik görevini yapanlar bu süreçte sevdikleriyle hasret giderebilecek. Abonelerimiz askerlik görevlerinin bitmesiyle birlikte herhangi bir faturasız tarifeye geçiş yapabilecek. Vodafone olarak, toplumumuzun her kesimini bağlantıda tutma hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Konuyla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin gelişmiş akıllı telefon arayüzü MIUI 12