reklamı kapat

POPÜLER

Body Dryer

“Vücut kurutma makinesi” Body Dryer varken kim havluya ihtiyaç duyar?

Kabul edelim, banyodan ya da havuzdan çıktıktan sonra kurulanmak başlı başına bir dert. Yeterince büyük bir havlunuz yoksa her yerini ıslatmanız olası. Bornoz kullanmak belki bir çözüm ancak bu kez de bornozu kurutabilmek için ayrı bir çaba harcamanız gerek. Peki birçok yerde gördüğümüz ve kullandığımız otomatik el kurutucularının farklı bir versiyonunu banyo sonrasında tüm vücudunuzu kurutmak için kullanmak istemez misiniz?

Body Dryer
Basit bir baskül gibi görünen Body Dryer, ön tarafındaki hava kanallarından aldığı havayı içinde ısıtıp bastığınız yüzeyden yukarı doğru üflüyor ve yalnızca 30 saniye içinde tamamen kurumanızı sağlıyor. İyon teknolojisi sayesinde vücudunuzdaki nemi de alan ve ıslaklık hissini önleyen kurutucu, uzunluğuna göre saçlarınızı bile kurutabiliyor. Cihazın, havluyla kurulanmaya nazaran çok daha hijyenik olduğu da belirtiliyor.

Çalışan prototipleri bulunan Body Dryer, Indiegogo üzerinden fon topluyor. 125 dolarla ön sipariş verilebilen kurutucu ihtiyacı olan fonu toplayabilirse nihai ürün 250 dolara satın alınabilecek.

VİDEO