reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11 tasarımsal olarak etkileyici görünüyor

Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro ve Mi 11 Pro Plus modelleri için bilgiler sürüyor. Bu sefer tasarımsal açıdan birden fazla sızıntı yapıldı.

Xiaomi Mi 11 resmen tanıtıldı. Tüm detaylar için buraya tıklayın.

Xiaomi Mi 11, Mi 11 Pro ve Mi 11 Pro Plus modelleri artık biliyorsunuz resmi olarak 28 Aralık tarihinde tanıtılıyor. Snapdragon 888’e sahip ilk telefonlar olacak aile, gündemden düşmüyor. Yeni gelen bilgilere göreyse telefonlar dört kenardan kavisli tasarımı benimsiyor. Huawei’nin de daha önce kullandığı bu tasarım yapısı ile Mi 11 ailesi oldukça modern ve etkileyici görünüyor. Ailenin en altındaki Mi 11, söylendiği kadarıyla yukarıda gördüğünüz arka bölümle yolda bulunuyor. Bunu daha önce de görmüş ve söylemiştik. Bu tasarım yapısı telefona özgü bir tarz katıyor ve bu da öne çıkma adına güzel görünüyor. Kamera çıkıntısı aşırı olmayan ve burada üçlü kamera taşıyan model, bildiğimiz kadarıyla dört farklı renkte geliyor. Hemen aşağıda yer alan görsel ise Mi 11’i çalışırken gösteriyor. Tüm modellerin Gorilla Glass Victus cam ile korunduğunu da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 11 serisi için fiyatlar nasıl olacak?

Henüz kesin olmayan bilgilere göre 8 GB RAM ve 128 GB depolamaya sahip Mi 11 modeli 687 dolara satılacak. 256 GB depolamalı sürüm ise 733 dolar olacak gibi görünüyor. Modelin 12 GB RAM ve 256 GB depolamalı sürümüyse 794 dolara satılacak. Mi 11 Pro ise yaklaşık olarak 810 dolardan başlayacak.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarının sağlamlığını böyle test ediyor