reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3’ü bekleyenler için müjdeli haber

Xiaomi‘nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 3, bugün bekleyenlerini memnun edecek bir haberle gündeme geldi. Mi Band 2’nin yerini alacak ürünün çıkış tarihi netleşti.

Wang Xiang tarafından aşağıdaki posterle beraber resmi olarak verilen bilgiye göre Xiaomi Mi Band 3, resmi olarak 31 Mayıs etkinliğinde lanse ediliyor. Beklentileri doğruya çıkartan şirket, biliyorsunuz bu etkinlikte Mi 8 ve Mi 8 SE modellerini de tanıtmaya hazırlanıyor. Sızan kullanıma kılavuzunda gördüğümüz üzere Mi Band 2‘yle neredeyse aynı görünen yeni akıllı bileklik, farkını yukarıda görebileceğiniz dışa taşan yuvarlak hatlı ekran bölümüyle koyuyor. Yine aynı silikon kayışı kullanan ürün, boyut olarak da bir değişiklik taşımıyor. Aynı şarj kablosunu kullandığı dahi görülen Mi Band 3, söylenenler doğruysa bünyesinde daha geniş bir OLED ekran barındırıyor. İlk modelin üzerine teknik anlamda büyük artılar koymayan ürünün, yine de Bluetooth 4.2, GPS ve NFC‘ye sahip olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Üzerindeki ekranda artık çok daha fazla kaydırma / kontrol hareketi sunacak denilen bileklik, bildirim konusunda da ciddi yenilikler getiriyor. Kişiler gelen bildirimler arasında gezebiliyor ve artık gerçek bir menü sistemi karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 yine milyonlar satacak

Mi Band 2’den çok daha gelişmiş olması umut edilen ürünün, aynı tasarımı taşıması satışını zorlaştıracak deniyor. Ancak yazılım tarafında yapılacaklar birçok kullanıcı için çok daha büyük önem arz ediyor. Bu konuda da ciddi iyileştirmeler yolda görünüyor. Bu arada 31 Mayıs etkinliğinde şirketin yeni işlemcisi Surge S2‘yi tanıtması da bekleniyor.

İlgili Video

Şirketin bileklikle tanıtılacak yeni telefonu için ilginç video