reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Watch akıllı saat

Xiaomi Mi Watch akıllı saatin boyutunu gösteren yeni görsel

5 Kasım tarihinde Mi CC9 Pro akıllı telefon ile beraber tanıtılacak Xiaomi Mi Watch akıllı saat modelini çalışırken gösteren yeni görsel geldi.

Çok yakında resmi olarak tanışacağımız Xiaomi Mi Watch modelini bir kez daha çalışırken gösteren yeni bir görsel sızdırıldı. Modelin gövde boyutunu anlamak adına güzel olan bu aşağıdaki fotoğraf, modelin ne kadar Apple Watch‘ı andırdığını da gözler önüne seriyor. Bildiğimiz kadarıyla iki farklı gövde rengi bulunan saat, daha önce de söylediğimiz gibi Android dünyası için oldukça güzel görünüyor. Elbette iOS cihazlarla da çalışacak ve Apple Watch pahalı gelenleri bir seviye de olsa memnun edecek ürünün, resmi olarak Türkiye’de satılma ihtimali de bulunuyor. Modelin Türkiye’ye ithalatçı yoluyla geleceğine ise kesin gözüyle bakılıyor. Akıllı saatin halen satış fiyatı bilinmiyor.

Xiaomi Mi Watch akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Watch akıllı saat için teknik detaylar ise şöyle

Wear OS değil saatlere özel MIUI üstüne kurulan akıllı saat modeli, buna karşın bir uygulama marketine sahip. Snapdragon 3100 işlemci ile yolda olan saat, eSIM desteğini taşıyor. Saatin içinde GPS, WiFi, Bluetooth ve NFC birimleri de yer alırken, ürünün gövdesinde hoparlöre ek olarak bir mikrofon da yer alıyor. Bu sayede saat birçok benzeri gibi bağımsız hale geliyor. Dijital asistan XiaoAI ile gelen saatin, arkasında bir optik nabız sensörü de yer alıyor. Bu arada model yerleşik olarak müzik depolayabiliyor ve çalabiliyor. Müzik konusunda da telefona olan ihtiyacı bitiren model, müziği istenirse kendi hoparlöründen, istenirse de bağlı Bluetooth kulaklıkta açabiliyor.

İlgili Video