reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Redmi Note 8 için beklenen açıklama geldi

Kısa süre önce hakkında ilk bilgiler ve görseller ortaya çıkan Xiaomi Redmi Note 8 için beklenen tarih verilmiş gibi görünüyor.

Xiaomi Redmi Note 8, kısa süre önce konuşan Lu Weibing‘e göre yerini aldığı modelden çok daha iyi kameraya sahip olacak ve daha uzun pil ömrü sunacak. Aynı zamanda yine Weibing’e göre daha yüksek ekran gövde oranıyla yolda bulunan telefon, bu açıdan elde tutmayı da oldukça kolaylaştıracak deniyor. Türkiye dahil birçok pazarda büyük ses getiren Redmi Note 7 nedeniyle büyük ses getirecek telefon, Lei Jun’ın Weibo üstünden gelen soruya verdiği tepkiye bakılırsa resmi olarak 29 Ağustos tarihinde tanıtılacak. Redmi imzalı 70 inç akıllı televizyon ile aynı gün duyurulacak akıllı telefon, dün sızan görsellere göre arkasında üçlü kamera ve parmak izi sensörünü barındırdığı düşünülen bir merkeze konumlandırılmış dikey kamera çıkıntısı taşıyor. Yine sızan görsellere göre 3,5 mm kulaklık girişini barındıran telefon, bu konuda kişileri kesinlikle üzmeyecek gibi duruyor. Telefonda bir damla çentiğin olacağı da yapılan tahminler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 8 çok merak ediliyor

Modelin fiyatı hakkında şimdilik hiçbir bilgi bulunmuyor. Ancak modelin gerçekten çok uygun fiyata satılması bekleniyor. Bu telefonun merkezinde halen 64 megapiksel Samsung sensörlü bir kameranın yer aldığı da tahmin ediliyor. 64 megapiksel kameralı bir modelin üretimine başlayan ve bunun için aşağıdaki videoyu yayımlayan şirket, ürün gamını büyütmeye devam ediyor.

İlgili Video