reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi kablosuz kulaklık

Xiaomi tarafından yeni kablosuz kulaklık geliyor; işte ilk detaylar;

Akıllı telefon tarafının dev ismi Xiaomi, yeni bir kablosuz kulaklık tanıtmaya hazırlanıyor. İşte yakında gelecek üründen ilk detaylar;

Xiaomi, resmi olarak yapılan aşağıdaki paylaşıma göre 8 Mayıs tarihinde yeni bir kablosuz kulaklık ile karşımıza çıkıyor. Firmanın alanda hali hazırda oldukça geniş olan ürün gamına dahil olacak bu yeni model, “tamamen” yeni olarak geçiyor. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz üzere AirPods benzeri bir gövdeye sahip olan ürün, gerçekten merak uyandırmış durumda. Şarj özellikli hazne temelinde hazırlanan bu model yanında firmadan yeni bir Mi Box da gelecek gibi görünüyor. Her televizyonu çok gelişmiş ve akıllı hale getiren bu ürün, kablosuz kulaklık ile beraber Hindistan merkezli olarak 8 Mayıs tarihinde geliyor. Bu iki ürünün de Türkiye’de resmi olarak satılması bekleniyor ancak henüz Xiaomi tarafından bu konuda bir açıklama bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Xiaomi tarafından alanda en son Redmi AirDots S gelmişti

Bluetooth 5.0 kulaklık modeli şık görünüyor ve şarj özellikli hazne ile geliyor. Kulak içi formundaki iki kulaklığının da artık cihazlara ayrı olarak bağlandığı aktarılan AirDots S, buna ek olarak daha sağlam / kararlı bir bağlantı sunuyor. 7.2 mm sürücüleri bulunan ürün, açıklandığı kadarıyla yaklaşık olarak 4 saatlik bir kullamı süresi sunuyor. Bu süre hazne ile beraber 12 saat seviyesine kadar çıkarılabiliyor. Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi için kullanılabilen Redmi AirDots S, bağlı cihazlar üzerinden Google Assistant, Siri ve XiaoAI etkileşimi de sunuyor. Kulaklıklar üstünden hızlı kontrol desteği de sunan ürün, 13 euro gibi oldukça düşük bir fiyat etiketi sahip.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin Türkiye’ye getirdiği en yeni modeli parçalarına ayrıldı