reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Ford Bronco

Yeni Ford Bronco bu kez asfalt üzerinde görüntülendi

Artık her hafta en az bir adet sızıntısı üzerinden karşımıza çıkan yeni Ford Bronco, yeni görselde ilk kez dışarıda kadraja yakalanıyor.

Yeni Ford Bronco ile ilgili son birkaç haftadır adeta kaynar kazana dönen sızıntı sürecinin ardı arkası kesilmiyor. Dış tasarım noktasında artık neredeyse tamamen çözüldüğünü söyleyebileceğimiz model için geçtiğimiz hafta içerisinde de teknik özellik detayları ortaya çıkmıştı. Tanıtımı için ardın son virajları döndüğümüz Bronco’nun Amerika’dan gelen son sızıntısıyla birlikte aracı ilk kez bir garaj dışında görebiliyoruz. Ailenin büyük üyesi Explorer’ın yanın park edilmiş olan Bronco Sport versiyonu, ebatsal olarak da daha rahat bir kıyaslama yapmamıza olanak tanıyor. Yerel basından bu yönde gelen bilgiler ise aracın 2.670 milimetre aks mesafesine sahip olacağını gösteriyor. Dört kapı ve iki kapılı gövde tipleri de yine katalogda karşımıza çıkacak seçeneklerden olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Ford Bronco için sızan teknik veriler

Wrangler üzerinden beklediğimiz gibi kompakt parçalar üzerinden oluşan motor seçeneklerine sahip bir Bronco ailesi bizleri bekliyor olacak. Bunlar arasında 1,5 ve 2.0 litrelik üniteler karşımıza çıkıyor. Şanzıman ayağında ise 8 kademeli otomatik ünitenin entegrasyonu söz konusu. Sızıntılar doğrultusunda giriş seviyesinde yer aldığını gördüğümüz 1,5 litrelik motorun 182 PS güç ve 240 Nm tork ile araca entegrasyonu söz konusu. 2.0 litrelik dört silindirle birlikte ise bu rakamların 253 PS ve 372 Nm tork dolaylarına kadar esnediğini görmek mümkün. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

2020 Volkswagen Passat fiyatı ve donanım seçenekleri