reklamı kapat

POPÜLER

Ford Bronco

Yeni Ford Bronco için resmi kanattan gelen kışkırtıcı modifikasyon

SEMA 2020 hazırlıkları kapsamında karşımıza çıkarılan yeni Ford Bronco projesi, meraklıların iştahını kabartacak dinamikler üzerine kurulu.

Ford’un uzun süren çalışmalarının ardından hayata döndürdüğü Bronco, küresel çapta büyük ilgi topladı. Uygulanan tasarım diliyle de beklentileri karşılayan modelin arazi konusundaki dinamikleri de kendine has donanımlarla zenginleştiriliyor. Pazarda önemli bir pay kapması beklenen yeni Bronco için ilgiyi taze tutacak önemli çalışma bu kapsamda radarımıza takıldı. Koronavirüs sürecine rağmen henüz iptal haberi gelmeyen SEMA 2020 için geliştirilen konsept, aracın içerisindeki esnek modifikasyon dinamiklerini bir kez daha ortaya koyuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Bronco projesinden öne çıkan detaylar

Badlands Sasquatch Two-Door adıyla detayları paylaşılan projede, yeni neslin iki kapılı dinamiklerini görüyoruz. Değişimin kendisini hissettiren en dikkat çeken parçası şüphesiz lastik grubu. Arazi dinamiklerini bambaşka noktaya taşıyan bu lastik grubuna altyapıda yapılmış iyileştirmeler ve vinç gibi detaylar eşlik ediyor. Bu tarz dönüşümlerden alışık olduğumuz tavan aydınlatma grubu da yine Ford ekibinin ellerinden çıkan eklemeler arasında. Bronco’nun kokpiti de aracın genel değişimlerine eşlik edecek değişimleri beraberinde getiriyor. Motor başta olmak üzere diğer bölümlerinde yapılan değişimleriyle önümüzdeki günlerde tekrar karşımıza çıkacak olan projede, SEMA’da F-150 de eşlik edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlgili video

Bronco tanıtımı