reklamı kapat

POPÜLER

Yeni iPad Pro

Yeni iPad Pro hakkında güzel gelişme

Apple kısa bir süre önce yeni iPad Pro modelini duyurmuş ve hemen ardından yeni tabletini satışa sunmuştu. Şirketin yeni Pro modelini tanıtmasının ardından 5G destekli tablet üzerindeki çalışmalarına başladı. Kaynakların aktardıkları bilgilere göre 5G destekli iPad Pro, bu yılın sonunda satışa sunulacak.

A14 Bionic işlemcisinde kullanılacağı belirtilen 5G modem sayesinde hem iPhone 12 hem de iPad Pro’nun 5G bağlantısına sahip olacağı ifade ediliyor. Tabletin tasarımında ise bir değişiklik yapılması beklenmiyor. Apple’ın 2021 yılında satışa sunacağı yeni modelde ise tasarımsal açıdan değişiklik yapacağı konuşuluyor. Daha ince ekran çerçeveleri sayesinde sonsuz ekran deneyimi önümüzdeki yılki  modelin en dikkat çekici özelliği olabilir. Daha güçlü işlemci ve geliştirilmiş kamera desteği haricinde önümüzdeki yılki modelin çok daha iyi performans sergileyeceğini şimdiden söylemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 model iPad Pro sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor

Modellerin en büyük yenilikleri arasında arkalarındaki üçlü kamera sistemi oluyor. Burada 12 megapiksel F1.8 geniş açı + 10 megapiksel F2.4 ultra geniş açı + LiDAR derinlik sensörü bir araya geliyor. Burada en çok dikkat çeken elbette LiDAR oluyor. Bu sayede iPad Pro’lar ile ortamın derinlik haritasını çıkarılabiliyor, bu da çok gelişmiş bir artırılmış gerçeklik deneyimi getiriyor. Güçlerini performans konusunda çok iddialı A12Z Bionic işlemciden alan tabletler, stüdyo kalitesinde kayıt sunan beşli mikrofon ile de fark yaratıyor. Yeni tablet modeliyle uyumlu Magic KeyBoard klavyenin Türkiye fiyatlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Yeni model özellikleriyle dikkat çekiyor