reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Santa Fe

Yeni nesil Hyundai Santa Fe için beklentileri tavan yaptıran N paket dinamikleri

Tanıtımıyla birlikte tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hyundai Santa Fe, son yılların en iddialı kimliklerinden birisine N paketle kavuşacak.

Geride bıraktığımız haziran ayının ilk haftası içerisinde tanıtımı gerçekleştirilen yeni nesil Hyundai Santa Fe, tasarımsal değişimleriyle tüm dünyada ilgi çekmeyi başardı. Getirilen son noktasıyla hiç olmadığı kadar iddialı bir seviyede bizleri selamlayan modelin potansiyelini performans rozeti gösterecek gibi görünüyor. Güney Koreli merkezli olarak kaynaklara yansıyan ilk detaylar üzerinden, markanın yerel pazarda alıcıları için bir dizi N Performans Parçası sunacağını görüyoruz. Bu parçalarla birlikte Santa Fe’nin halihazırda geldiği iddialı çizgilerin hissiyatı birkaç gömlek daha artış gösteriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Santa Fe için N paketin kapsamlı olarak sunulup sunulmayacağı henüz belli değil

The Korean Car Blog tarafından servis edilen fotoğraflara baktığımız ilk olarak ızgarada ve tamponun merkezinde aracın karakterini çok daha sportif hale getiren parçalar bizi karşılıyor. Kaput üzerinde karbon desenli dokunuşlar da bunun destekleyicisi konumunda. Yanlarda da devam eden bu karbon fiber görünümü, özel olarak tasarlanan 21 inç ebatlı jantlar ve tavan raylarıyla kapsamlı bir değişimi getiriyor. Arka tarafta ise devasa bir spoiler, difüzör ve egzozlar ilk bakışta kendisini hissettiriyor. Aracın kokpitine getirilebilecek döşeme seçenekleriyle de iç dünyayı dışarısı ile harmanlama adımına gidilecek. Santa Fe N Performans Parçaları için fiyatlandırma da dahil olmak üzere sadece Güney Kore’de mi yoksa diğer pazarlarda mı sunulacağı henüz resmiyet kazanmadı.

İlgili video

Yeni Hyundai i20 karşımızda