reklamı kapat

POPÜLER

2021 Hyundai Santa Fe

Radikal değişimden ilk detay; 2021 Hyundai Santa Fe için ipucu paylaşıldı

 - Güncelleme: 03 Haziran 2020 18:05

Bu yıl içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan 2021 Hyundai Santa Fe, üzerin geliştirildiği altyapı ve tasarım dinamikleriyle ciddi bir revizyon barındırıyor.

Tanıtımı için geri sayım sürecine devam ettiğimiz 2021 Hyundai Santa Fe, yeni jenerasyon ve iddialı tasarım çizgilerini beraberinde getirecek. Ailenin en üst noktasında yer alan Palisade ile ortak tasarım bileşenlerinin önizlemesi niteliğinde olan teaser görüntüsü yayınlanan modelin revize edilmiş ön bölümü de büyük oranda kendisini gösteriyor artık. Son paylaşım odağında görülen en belirgin değişiklik, Hyundai’nin model ailesindeki diğer araçlardan ayrılan T şeklinde LED gündüz farları olacak. İki kademeli olarak bölünen bu yap geometrik desenler içeren geniş bir ızgarayla destekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Hyundai Santa Fe zengin motor seçenekleriyle geliyor

Markanın resmi kaynaklarının aldığını çizdiği noktalara göre, yeni Santa Fe Avrupa’daki geliştirilen yeni mimariyi kullanan küresel bazlı ilk Hyundai SUV modeli olacak. Bu platformun; performans, sürüş deneyimi ve güvenlik gibi temel maddelerde kendine has geliştirmeleri beraberinde getireceği de unutulmamalı. Günümüz piyasasına paralel olarak Santa Fe’nin hibrit, şarj edilebilir hibrit ve benzinli motor seçenekleriyle satışa sunulması bekleniyor. Marka, model hakkında daha fazla bilginin önümüzdeki haftalarda açıklanacağını ve Avrupa’daki satışların eylül ayından itibaren başlayacağını da açıklamaları arasına eklemiş durumda. Santa Fe ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak

İlgili video

Yeni Hyundai i20 karşımızda

İLGİLİ HABERLER