reklamı kapat

POPÜLER

Yılın uygulaması seçilen Enlight nihayet ücretsiz versiyonuyla karşımızda

Sosyal medyada paylaştığımız fotoğrafları düzenlemek için birçok alternatif bulunuyor. Fakat bu uygulamaların büyük bir kısmı profesyonel düzenleme araçlarına sahip değil. Olanlar ise yüksek ücretleriyle dikkat çekiyor. Ücretli ve oldukça başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Enlight şimdi ücretsiz versiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz sene “yılın uygulamaları” arasında yer alan Enlight sunduğu farklı alternatiflerle öne çıkıyor. Enlight Photofox ise beğenilen özelliklerin bir kısmı ücretsiz olarak kullanmayı sağlıyor. Daha önce Enlight kullanmamış olanlar bu uygulama sayesinde mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarında yer almayan farklı özellikleri deneme fırsatı yakalıyor. Başlangıçta uygulamanın tasarımı biraz kafa karıştırıcı olsa da, birkaç deneme yanılmadan sonra ortaya farklı çalışmalar çıkartmak mümkün. Elbette Enlight Photofox ücretsiz olduğunda uygulamanın tüm özellikleri kullanılamıyor. Hatta aynı anda iki özelliği kullanmaya da izin vermiyor. Arzu edenler aylık 14 TL ödeme yaparak tüm özelliklere kavuşabiliyor.

Masaüstü fotoğraf düzenleme programlarında bulunan katman ekleme özelliği Enlight Photofox’ta da yer alıyor. Böylece farklı görselleri üst üste koyup harmanlanmasını sağlayarak ilgi uyandıran çalışmalar elde edilebiliyor. Bunun yanında uygulamada farklı yazı tipleri, grafikler ve ayarlar da yer alıyor. Fotoğraf düzenlemeye farklı bir hava katan Enlight Photofox’a dair temel bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.