reklamı kapat

POPÜLER

YouTube yıldızının Instagram hesabından esinlenen fotoğraf uygulaması

YouTube yıldızının popüler retro fotoğraf uygulaması [Dene]

YouTube yıldızı David Dobrik popüler Instagram hesabından esinlendiği fotoğraf uygulaması ile yeni bir başarıya imza attı. Bu uygulamayı denemek isteyebilirsiniz.

YouTube hesabında eğlenceli videolar paylaşan David Dobrik her ne kadar orada 15 milyonluk bir kitleye hitap etse de Dobrik’in Instagram üzerinde 3 milyonluk çok ilgi çekici başka bir hesabı bulunuyor. Davis’s Disposable isimli bu hesap kullan at kameralardan esinlenilerek çekilmiş kareleri barındırıyor. Ancak Dobrik bununla da yetinmiyor. Kullan at kameraların o nostaljik çekimlerini teknolojiyle buluşturuyor. YouTuber’ın iOS için geliştirilen David’s Disposable uygulaması kendi “kullan at kamerayla çekilmiş” fotoğraflarınızı telefonunuzla yaratmayı mümkün kılıyor. Hayli popüler olan uygulama 1 milyon indirmeyi geride bırakmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube yıldızı Instagram hesabını uygulamaya döküyor

Nostaljik fotoğraf uygulaması konusunda kullanıcıların ilgisi düşünülünce, Dobrik’in sadece buna ayrılmış ikinci Instagram hesabı da şüphesiz YouTuber’a hayli yardımcı olmuştur muhtemelen. Ücretsiz indirebileceğiniz uygulama reklam barındırıyor. Ancak reklamsız kullanım isterseniz 1 dolarlık aylık üyelikle uygulamadan reklamları arındırabiliyorsunuz.

Uygulama nostaljiyi uygularken ise gerçekçi hissiyata önem vermiş. Uygulamayı indirip fotoğrafları çekmeye hemen başlayabiliyorsunuz. Ancak fotoğrafların erişime sunulması için ertesi gün sabah 9’a kadar beklemeniz gerekiyor. Bu da kullan at fotoğraf makinalarıyla çekim yaptıktan sonra fotoğrafların hazır olması için gereken bekleme süresini taklit ederek telefonla benzer bir hissiyat yaratıyor. Fotoğraflar hazır olduğunda uygulama size bildirim gönderiyor. Uygulamayı denemek isterseniz haberin en sonunda yer alan kutucuktan indirebilirsiniz. YouTube yıldızının uygulamasının ne yazık ki sadece iOS cihazlar için erişim sunulduğunu da belirtelim.

İlginizi çekebilir

AirPods’a benzer deneyim sunan kablosuz kulaklık arayanlara güçlü alternatif