reklamı kapat

POPÜLER

Fiat Egea HB

2020 model Fiat Egea HB hediyeli Benim Kaskom kampanyası

Sigortacılık sektörünün öncü markası Generali Sigorta, yeni düzenlenen Fiat Egea HB merkezli çok güzel bir kampanyaya imza atıyor. İşte kampanya detayları;

Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre Generali Sigorta, Benim Kaskom’da “Uygun Fiyat, Hediyesi de Kıpkırmızı Bir Fiat” sloganıyla başlattığı yeni kampanyasıyla bir talihli müşterisine sıfır araba kazanma fırsatı sunuyor. 150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, 7 Şubat itibariyle başlayan ve 30 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında 1 talihliye Fiat Egea HB marka araç hediye ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Benim Kaskom ile sıfır Fiat Egea HB kazanma fırsatı

Kampanya kapsamında çekiliş ile hediye edilecek araca sahip olmak isteyen herkese, ihtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen “Benim Kaskom” ürünü için poliçe fiyat teklifi almaları durumunda 1 çekiliş hakkı, fiyat teklifinde bulundukları poliçeyi satın almaları durumunda +2 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 3 çekiliş hakkı sunulacak. Kampanya boyunca, www.generali.com.tr web sitesinin yanı sıra 0850 555 55 55 numaralı Generali Sigorta çağrı merkezinden veya Generali Sigorta acentelerinden “Benim Kaskom” ürünü için işlem yapan tüm katılımcılar, 2020 model Egea HB kazanma şansını yakalayabilecek. Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak isteyen tüm katılımcılar www.generali.com.tr web sitesini ziyaret ederek detaylara anında ulaşabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Citroen’in dikkat çeken en yeni modeli 2020 C3