reklamı kapat

POPÜLER

2021 Ford Mustang

2021’in makyaj esintisi Ford Mustang ailesine de yansıdı; işte öne çıkan yenilikler

2021 model yılıyla birlikte rakamsal verileri aynı eğride seyredecek olan Ford Mustang ailesinde donanımların zenginleştirildiğine şahit olacağız.

Yılın son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde otomobil üreticilerinin model güncelleme hamleleri de hız kazandı. Kimileri için hissedilir değişimleri içeren makyaj operasyonları kimileri içinse nispeten daha sakin niteliklerde. Ford cephesinden bugün resmi duyurusu gerçekleştirilen 2021 model yıllı Mustang duyurusu da bahsettiğimiz bu örneklerin ikinci ve sakin olan kısmına giriyor. Mustang, Mustang GT ve Shelby GT500 modellerini içerisine alan resmi duyuru, kataloga yeni ve bir o kadar da ilgi çekici renk seçeneklerini dahil ediyor. Shelby GT500 cephesi için daha fazla karbon fiber malzeme alarmını içeren yeniliklerde, 20 inç karbon fiber jantlar ve bazı gövde parçaları dikkat çekiyor olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 model yılında Ford Mustang ailesinin rakamsal verileri aynı eğride seyredecek

Ford, 2021 model yılında tüm EcoBoost ve 5.0 litrelik V8 motorlu Mustang modellerinin standart olarak Co-Pilot360 ile geleceğini açıkladı. Diğer üreticilerde de gördüğümüz bu teknolojik geliştirme odaklı hamle, kullanıcı deneyiminde ise önemli bir etki yaracak. Önceki versiyonlarda opsiyon olarak alınan pakette; otomatik uzun huzmeli farlar, arka görüş kamerası, Kör Nokta algılama, Şerit Koruma Asistanı, Yaya Algılamalı Otomatik Acil Frenlemeli Çarpışma Öncesi Asistanı, İleri Çarpışma Uyarısı ve aktif Fren Desteği gibi nitelikli donanımlar karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR