reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet

Zooz Bikes’tan BMX tarzı elektrikli bisiklet modelleri

Elektrikli bisiklet pazarına bu sefer BMX tarzı modeller eklendi. Bunlar Zooz Bikes firmasından geliyor ve dikkat çekmeyi başarıyor.

Elektrikli bisiklet dünyasında artık hemen her ihtiyaca yönelik bir çözüm bulunuyor. Bunların en yenisine imza atan Zooz Bikes, üç yeni BMX tarzı bisikleti ile ulaşımdan çok direkt olarak eğlenceye odaklanıyor. Sayfada görebileceğiniz üzere basit / standart bir tasarıma sahip olan bisikletler, büyükçe bir sele taşıyor ve pil paketi de hemen bu selenin altında yer alıyor. Çelikten üretilen bir gövdesi bulunan modeller, birbirlerinden motor ve pil konusunda ayrılıyor. En üstte yer alan versiyon sürekli 728W, maksimum 1.092W güç sunan bir elektrik motoru taşıyor. 43 km/s hıza çıkılmasına imkan tanıyan bisiklet, 52V 21Ah 1,092 Wh pil paketiyle 53 km gibi bir menzil getiriyor. Üst seviye hidrolik disk frenler ile donatılan en üstteki sürüm Zooz UU 1100, tam 136 kg taşıma kapasitesine sahip. Bisikletin kendi ağırlığı ise 28,4 kg seviyesinde yer alıyor. Modellerde elbette ufak lastikler kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet modelleriyle de eğlenilebilir

Bu hazırlanan BMX tarzı bisikletlerin fiyatları ise pek uygun değil. Başlangıç 2 bin dolar seviyesinde. Yukarıda bahsettiğimiz en üst seviye seçenek için 3.200 dolarlık gözden çıkarılması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Elon Musk elektrikli Volkswagen kullandı