reklamı kapat

POPÜLER

youtube

4 yaşında dünyanın en çok kazanan 4. YouTuber’ı ile tanışın

Sizi dünyanın en çok kazanan ve en genç YouTuber’ıyla tanıştıralım. 4 yaşındaki Gabriella, İngiltere’nin en çok kazanan YouTube yıldızı. YouTuber yıllık kazancıyla dikkatleri üstüne çekiyor.

Dünya sıralamasında da 4.sıraya yerleşen YouTuber Gabriella, annesinin açtığı YouTube kanalı sayesinde hem büyük bir servete hem de büyük bir üne kavuştu. İngiltere’nin kuzeyinde yaşayan Letonya asıllı iki çocuk annesi Sabine (28) çocuklarının izledikleri YouTube videolarını taklit ettiklerini fark etti. Bunun üzerine 3 yıl önce kızı Gabriella ve oğlu Alex’e bir YouTube kanalı açtı. 28 yaşındaki Letonya asıllı iki çocuk annesi Sabine  çocuklarının izledikleri YouTube videolarını taklit ettiklerini fark etti.

Bunun üzerine 3 yıl önce kızı Gabriella ve oğlu Alex’e bir YouTube kanalı açtı. Genç kadın, kızının gördüğü ilgi üzerine kanala Toys and Little Gaby (Oyuncaklar ve Küçük Gaby) ismi verdi. Kanalda kızının oyuncak paketlerini açma ve oyun videolarını paylaşmaya başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4 yaşındaki YouTuber yıllık kazancıyla dikkat çekiyor

Kanalın yıllık kazancı ise 1 milyon sterlin. ( yaklaşık 7,4 milyon TL) ulaştı. 4 yaşında olan Gaby, İngiltere’nin en çok kazanan YouTube yıldızı oldu. Haberin devamındaki video üzerinden Gabriella’nın videosunu eğlenceli videosunu izleyebilirsiniz. Gabriella’nın YouTube kanalında yer aldığı videolara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.