reklamı kapat

POPÜLER

2020 Citroën C3 Aircross Rip Curl
2020 Citroen C3 Aircross

Aileye yeni üye; 2020 Citroën C3 Aircross Rip Curl

Önümüzdeki ayla birlikte siparişlerinin alımlarına başlanacağı açıklanan 2020 Citroën C3 Aircross Rip Curl, iki farklı markanın ortaklığından doğuyor.

Şu sıralar C5 Sedan’ın yerini alacak yeni modelinin gelişmeleriyle gündemde olan Citroen, halihazırda sunduğu araçların versiyon zenginliği konusuna da oldukça titiz yaklaşıyor. Geçtiğimiz günlerde C5 Aircross için bir duyuru gerçekleştiren Fransız üretici şimdi de Citroën C3 Aircross Rip Curl ile gözünü bir alt sınıfa dikiyor. Citroën’in sörf spor giyim üreticisi ile gerçekleştirdiği ortaklığın bir parçası olarak hayata geçirilen Rip Curl, içeride ve dışarıda karakteristik makyaj değişimleriyle satışa sunulacak. Platin Gri, Siyah ve Doğal Beyaz renk seçenekleriyle sunulan özel model, 16 inç alaşım jantların da standart olarak sunulacağı bir versiyon olacak.

2020 Citroen C3 Aircross

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Citroën C3 Aircross Rip Curl tasarımsal farklılıklarıyla ortaklığı yansıtıyor

Modelin karakteristik dış tasarım detaylarına yakından baktığımızda, kapılardaki özel logolar, far kaplamaları, ayna kaplamaları ön plana çıkıyor. Kokpit bölümüde ise sırtlığın üst kısmında küçük crossover’ın dış aksanlarını yansıtan gri renk kumaş döşeme, beyaz dikiş ve koyu sarının kombinasyonu yer alıyor. Standart olarak uydu navigasyonu , Apple CarPlay ve Android Auto destekli 7 inçlik bir bilgi-eğlence sistemi de konsoldaki deneyimin temel taşları arasında. C3 Aircross Rip Curl, 1 Haziran itibarıyla Fransa’da siparişe açılacak.

İlginizi çekebilir

2020 Seat Leon merak edilen özellikleriyle detaylandı

İLGİLİ HABERLER