reklamı kapat

POPÜLER

Citroen C5 Aircross
2020 Citroen C5 Aircross

Ailenin zirvesi Citroen C5 Aircross için yeni versiyon seçeneği

Üst seviye donanımlar ve üç farklı motor seçeneğiyle harmanlanan Citroen C5 Aircross C Serisi, kendine has ufak farklılıkları da beraberinde getirecek.

Ürün gamında yaptığı radikal değişimlerle son yılların yükselişte olan isimlerinin başında şüphesiz Citroen geliyor. Giriş seviyesinden başlayıp zirveye kadar uzanan tüm modellerinde karakteristik tasarım çizgileri ve konfor farklarıyla öne çıkan Fransız üretici, Türkiye’de de en çok tercih edilen markalar arasında. Kullanıcı cephesinden gelen bu ilginin versiyon çeşitliliğiye desteklendiği son dönemlerdeki planlama kapsamına Citroen C5 Aircross da dahil oluyor. C4 Cactus ve C3 Aircross’un ardından ailenin zirvesi için de sunulmaya başlanan C Serisi paketi, özel renkler ve malzemeler ile konfor arttırıcı ekipmanlar getiriyor.

2020 Citroen C5 Aircross

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Citroen C5 Aircross C Serisi için öne çıkan detaylar

Versiyonun dışarısında kendine has renk seçeneğiyle birlikte, kırmızı tampon ve Airbump bölümleri dikkat çekiyor. Bununla birlikte ön çamurluklarda C Serisi rozetleri karşımıza çıkıyor. Marka hibrit versiyonlarda farklı renk seçeneklerini de tercih edilebilir kılmayı es geçmemiş. İçeride ise gri renk koltuk döşemeleri ve kırmızı dokunuşlar ön plana çıkıyor. C-Serisi donanım paketi olarak ise Feel ve Shine üzerine şekilleniyor. Bu da; Sürücü Dikkat Uyarısı, Çarpışma Riski Uyarısı, Akıllı Işın Farları, Genişletilmiş Trafik İşareti Tanıma ve Tavsiye ve Dur & Kalk özellikli Adaptif Hız Sabitleyici ve Sürücü Destek Paketi‘nin standart olarak geldiği anlamına geliyor elbette. Motor olarak üç farklı seçeneğin sunulacağı versiyon, 1 Haziran’dan itibaren Avrupa pazarında siparişe açılacak.

İlginizi çekebilir

2020 Seat Leon merak edilen özellikleriyle detaylandı

İLGİLİ HABERLER