reklamı kapat

POPÜLER

Citroen C4 Cactus

Citroen C4 Cactus yerini alacak yeni model Opel Grandland X ile yan yana yakalandı

Almanya’da olaylı bir şekilde kameralara yakalanan Citroen C4 Cactus yerini alacak yeni model, ebatsal verileriyle çizgilerini net şekilde belli etti.

Son olarak geçtiğimiz şubat ayında kış testinde karşımıza çıkan Citroën C4 Cactus yerini alacak yeni modelle ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu kez Almanya’da fotoğrafçıların kadrajına giren aracın yanında kuzeni niteliğindeki Opel Grandland X de karşımıza çıkıyor. Bu sayede ebatsal yapısını da net şekilde görme fırsatına eriştiğimiz modelin Grandland X’den daha küçük olduğu çok net bir şekilde belli oluyor. Bir benzin istasyonunda çekilen fotoğrafların çekimi sırasında, fotoğrafçıların mühendisler tarafından engellenmeye çalışıldığı da dikkat çeken detaylar arasında.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Citroen C4 Cactus yerini alacak model için masada görünenler

Altyapısı kuuzeni niteliğinde olan Peugeot 2008 ile aynı olan aracın saf elektrik versiyonunu da beraberinde getirmesini bekliyoruz. Henüz adı dahi belli olmayan modelde C4 adını kullanmaya devam edeceğine dair bilgilerin var olduğu Citroen cephesinin Cactus rozetini ise saf dışı bırakacağı da karşımıza çıkan detaylar arasında. Gerilmiş CMP mimarisi sayesinde C4 Cactus’e oranla daha uzun bir dingil mesafesine sahip olmasını beklediğimiz yeni modelin kokpitinde de bu etkiyi göreceğiz. Aracın tasarımında ise bir önceki paket ile ciddi farklılıklar barındıran çizgiler bizleri bekliyor. Yaz döneminin ardından küresek lansmanının planlandığı modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

2020 Seat Leon merak edilen özellikleriyle detaylandı