reklamı kapat

POPÜLER

AirPods

AirPods 3 hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar

Apple yeni nesil AirPods üzerindeki çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İkinci nesil AirPods modelinin yerini almaya hazırlanan AirPods 3 için geri sayım başladı.

Merakla beklenen kulaklığın tasarım açısından AirPods Pro‘ya benzeyeceği konuşuluyor. Değiştirilebilir silikon uçlarıyla birlikte gelmesini beklediğimiz modelde aktif gürültü engelleme özelliğinin ise olmayacağı ifade ediliyor. Pro modelinde karşılaştığımız bu özellik dış ortamdaki sesleri azaltmaya imkan tanıyor. Yeni bir çipin AirPods 3 modelinde yer alması kuvvetle muhtemel. Yeni çip sayesinde yeni modelin daha uzun bir pil ömrü sunabileceği konuşuluyor. Bu çip aynı zamanda menzil konusunda da iyileştirme sağlayacağa benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ses performansında da iyileştirmenin gelmesini bekliyoruz. Özellikle standart AirPods modelleri düşük bas seviyesi sebebiyle eleştiriliyor. Pro modelinde bu sorunu çözen Apple’ın benzer teknolojiyi AirPods 3’te de kullanacağı belirtiliyor. Kablosuz şarj kutusuyla geleceği iddia edilen modelin yurt dışındaki fiyatının 199 dolar olacağı söyleniyor. Türkiye’de kablosuz şarj kutusuyla gelen modelin fiyatı 1.999 TL, kablosuz şarj desteğine sahip olmayan modelin fiyatı ise 1.599 TL.

AirPods 3 ne zaman tanıtılacak?

Yeni modelin bu yılın ilk çeyreğinde tanıtılacağı konuşuluyor. Apple’ın mart ayında yeni kulaklık modelini piyasaya sürmesi kuvvetle muhtemel. Kulaklıkla ilgili yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Haberde kullanılan görsel AirPods Pro’ya aittir

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni takip aksesuarı ile tanışın