reklamı kapat

POPÜLER

AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2

Akıllı telefondan ufak drone ile “imkansız özçekimler” çocuk oyuncağı

Geçtiğimiz yıl görücüye çıkartılan ve akıllı telefon kılıfında saklanabilen ufak drone AirSelfie yenilendi. CES 2018‘de tanıtılan AirSelfie2 ile artık özçekimler çok daha güzel.

İlk sürüm ile benzer bir tasarımı bulunan AirSelfie2, dört farklı renk seçeneğiyle elde edilebiliyor. Yine birçok akıllı telefondan ufak olan ürün, dört adet pervanesiyle dengeli şekilde havada kalabiliyor. Geliştirilen pil ömrüyle ufacık boyutuna rağmen 4 dakika 30 saniye boyunca havada kalabilen ürün, iOS ile Android cihazlardan yönetilebiliyor. Üretim amacı çok daha yaratıcı özçekimler yapmak olan drone, bunu artık daha kaliteli şekilde yerine getiriyor. Güncellenen kamerasıyla 12 megapiksel fotoğraflar ve Full HD videolar çekebilen AirSelfie2, 16 GB dahili hafızasında oldukça fazla içerik depolayabiliyor. Satın alındığı zaman beraberinde şarj için bir powerbank dahi gelen drone, USB kablosuyla bilgisayarlara bağlanabiliyor. Sadece 57 gram ağırlığında olduğu için her zaman taşınabilen ilginç ürün, çevreye 85 derecelik görüş açısıyla bakıyor.

AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2
AirSelfie2

AirSelfie2 ile normalde imkansız olan çekimler yapabilirsiniz

İlginç yerlerde özçekim yapmak ve bunu yaparken hayatınızı kaybetmek istemiyorsanız bu mini drone tam size göre. Ancak burada büyük bir sorun var o da fiyat. AirSelfie2‘nin tam 300 dolar yurt dışı satış fiyatı bulunuyor. Bu da onu oldukça pahalı teknolojik oyuncaklar arasına atıyor. Özçekim konusunda ne kadar ciddisiniz?

İlgili Video