reklamı kapat

POPÜLER

Alex de Souza

Alex de Souza hayranlarına sevindirici gelişme

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Alex de Souza hakkında güzel bir gelişmeyi paylaşmak istiyoruz. Türkiye’deki futbol tutkunlarının sevdiği bir isim olan Alex, çok yakında Türkiye’ye geliyor.

Ünlü futbolcu İstanbul Tavla Turnuvası kapsamında Türkiye’ye gelecek. Alex de Souza, Fernando Muslera ve Burcu Esmersoy gibi birçok ünlünün destek verdiği İstanbul Tavla Turnuvası, 5.000 yıllık geleneği mobil cihazlara taşıyor ve  bu etkinlik sokak hayvanları yararına düzenleniyor . 18 Temmuz’da başlayacak olan İstanbul Tavla Turnuvası, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Tavla Federasyonu, Vodafone Türkiye, Tavla Stars, Passo ve Atölye Grup iş birliğiyle gerçekleşecek. Tavla severler, İstanbul Tavla Turnuvası’na telefonlarından katılarak hem ödül kazanma şansı yakalıyor hem de bir dünya rekoru denemesinin parçası oluyor.

Turnuvaya tamamen ücretsiz biçimde katılmak için Tavla Stars oyununu iOS veya Android mobil cihazlarına yüklemeniz yeterli. Oyunun iOS versiyonunu buraya, Android versiyonunu ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.  Oyunun Apple bilgisayarlardan da indirip kayıt olmak yeterli oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alex de Souza Türkiye’ye geliyor. Ünlü futbolcunun katılacağı turnuvadaki ödüller dikkat çekici

İstanbul Tavla Turnuvası, birinciye 10 bin lira ve Melek Hotels Bozburun’da bir hafta tatil, ikinciye 5 bin lira, üçüncüye 3 bin lira ve dördüncüye 2 bin lira ödül vadediyor. İstanbul Tavla Turnuvası’na katılım ve turnuva hakkında detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın